Sosiaalipalvelut

Perusturvajohtaja
Teuvo Räsänen
puh. 040 860 8206
teuvo.rasanen@rautavaara.fi

Sosiaaliohjaaja
Satu Korhonen
puh. 040 860 8209
satu.korhonen@rautavaara.fi

Sosiaalityöntekijä
Eila Vesa
puh. 040 860 8207
eila.vesa@rautavaara.fi

Palvelusihteeri
Merja Nissinen
puh. 040 860 8210
merja.nissinen@rautavaara.fi

Vanhustyönjohtaja
Kaija Leskinen
puh. 040 860 8241
kaija.leskinen@rautavaara.fi

Kotihoidon esimies
(tavattavissa vuoroviikoin ma-ke tai ma-ti,
poissa ollessa kiireellisissä asioissa yhteys Teuvo Räsäseen)
Niina Keinänen
puh. 040 860 8261
niina.keinanen@rautavaara.fi

Asumispalvelujen esimies (Päivänsini, Niittyvilla ja Hopeapaju)
Anja Hakkarainen
puh. 040 860 8208
anja.hakkarainen@rautavaara.fi

Fysioterapeutti
Sanni Toivanen
puh. 040 860 8296
sanni.toivanen@rautavaara.fi

Asumispalveluyksikkö Päivänsini
puh. 040 860 8297

Asumispalveluyksikkö Hopeapaju
puh. 040 860 8265

Asumispalveluyksikkö Poutapilvi
puh. 040 860 8167

Asumispalveluyksikkö Niittyvilla
puh. 040 860 8291 tai 040 860 8292

Asumispalveluyksikkö Suopursu
puh. 040 860 8293